Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz mazmanozelguvenlik@hotmail.com

Telefon Numaramız 0326 617 44 55 - 0532 294 12 50

Okul ve Eğitim Kurumları Güvenliği

Ana Sayfa » Hizmetler » Okul ve Eğitim Kurumları Güvenliği

Eğitim Kurumları güvenliği ve Okul güvenliği hizmetleri başarıyla uyguladığımız okul güvenlik modeli ile sağlanmakta, okullarda, üniversite kampüslerinde, oluşabilecek her türlü tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretim huzurunu bozmadan işletmenin istekleri doğrultusunda Mazman Özel  Güvenlik  olarak hizmet vermekteyiz.

Mazman Özel  Güvenlik  olarak; Öğrencilerin şiddetten korunması, suç işleyecek zeminin ortadan kaldırılması için fiziki tedbirleri gözden geçirerek, kamera ve alarm sistemlerini kullanmak suretiyle hizmet sunmaktayız. Öğretmen ve öğrencilerin kendisini güvende hissetmediği ortamlarda etkili bir öğretim ve öğrenmenin gerçekleştirilmesi çok zordur. Sonuç olarak firmamızca okulların güvenli yerler olmaları için gerekli önlemler alınmakta ve okullar, fakülteler, üniversite kampüsleri ve tüm eğitim kurumlarında görevlendirilen özel güvenlik görevlilerimize eğitim kurumları riskleri ve Önlemleri hakkında meslek içi eğitim verilmek suretiyle devlet ve özel okul güvenlik hizmetlerini başarı ile sürdürmekteyiz.

Okul giriş ve çıkış kontrolü, okul katlarının güvenliği, öğrenci güvenliği ve kontrolü, yangın güvenliği ve dışarıdan yetkisiz kişilerin ve/veya sakıncalı maddelerin okula girişini engelleyici tedbirleri alan, okul güvenliği hizmetlerinde tecrübeli bir güvenlik firmasıdır. Firmamız tarafından yangın, sabotaj, hırsızlık, saldırı, iç huzursuzluk gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır ve gerekli önlemler alınır. Görev yapacak personel bu analize okul güvenliği eğitimini tamamlamasına müteakip görev yerine sevk edilir.

  • Mazman Özel Güvenlik

  • SON İÇERİKLER